Paslaugos

Nestandartiniai metalo gaminiai

Turi dideles gamybines patalpas ir puikius metalo apdirbimo specialistus. Iš metalo galime pagaminti bet ką! Gaminame įvairias metalo konstrukcijas ir gaminius pagal kliento pateiktus brėžinius. Klientui pageidaujant galime suprojektuoti metalo konstrukcijas, paruošti detalių konstrukcinius brėžinius. Metalo gaminius galime dažyti milteliniu būdu. Taip pat atliekame kliento pateiktų metalo gaminių smėliavimą (srautinį paviršiaus valymą), kvarcinio smėlio, sodos ar stiklo dalelėmis.

Teikiame durų remonto paslaugas

Remontuojame įvairios paskirties duris – vidaus ir lauko, namų ir butų, visuomeninių pastatų ir biurų – šarvuotas, medines, plastikines. Dažniausiai remontuoti duris tenka Kaune ir Kauno apskrityje. Remontuodami duris, Jūsų pageidavimu, galime įmontuoti ir papildomas spynas bei papildomus padidinto saugumo spynų ir durų priedus. Aukštą durų remonto kokybę ir atliktų darbų garantiją užtikrina durų meistrų kompetencija ir ilgametė, nuo 1996 m., durų remonto darbų patirtis. Iš skirtingų medžiagų pagamintų durų (šarvuotos, medinės, plastikinės) skiriasi remonto darbų apimtis ir pobūdis.

Šarvo durų remontas

Remontuojame visų gamintojų šarvo duris ir jų spynas, šaliname visus galimus jų gedimus, gamybos defektus ir kitus pažeidimus, sukėlusius šarvo durų saugumo, rakinimo, varstymosi bei išvaizdos problemas. Be šarvuotų, metalinių ir medinių durų remontuojame įvairios paskirties aliuminio, plastikines ir stiklines duris ir keičiame joms spynas. Tai specifiniai durų remonto ir spynų keitimo darbai, reikalaujantys aukštos durų meistrų kvalifikacijos kurią galime užtikrinti.