Smėliavimas

Srautinis paviršių valymas

Smėliavimas – tai paviršiaus apdorojimas abrazyvinių dalelių srove. Tokiu būdu nuo pavišiaus gali būti pašalinti susikaupę nešvarumai, rudys, dažų ir lakų dangos. Smėliasrove apdoroti paviršiai  įgauna aksominį švelnumą ir puikiai tinka milteliniam dažymui. Tnkamai paruoštas gaminio paviršius yra lemiamas faktorius, bet kokios dangos kokybiškam padengimui ir galinio ilgaamžiškumui. Smėliavimo procese naudojame tik aukščiausios kokybės paviršių apdirbimo abrazyvines medžiagas, o tai leidžia smėliuoti net ir labai plonus metalinius paviršius jų nepažeidžiant.  Smėliavimo ceche  naudojamas naujas ir pažangus sraigtinis kompresorius, sukuriantis iki 10 armosferų darbinį slėgį ir užtikrinantis iki 4 m3/min suspausto oro srautą. Su mūsų turima smėliavimo  įrangą galime greitai ir kokybiškai apdoroti praktiškai visų tipų paviršius, o didelės gamybinės patalpos leidžia dirbti su stambių gabaritų užsakymais.

smeliavimas-kaune
Smėliavimo cechas

Smėliavimas (srautinis valymas) gali būti atliekamas su įvairiomis abrazyvinėmis medžiagomis. Dažniausiai naudojamas tam tikros frakcijos sausas kvarcinis smėlis, bet labai jautrių paviršių smėliavimui gali būti naudojamas sausas ledas ar stiklo granulės.

Smėliavimo paslaugų kainos priklauso nuo gaminio paviršiaus sudėtingumo ir esamos dangos, todėl kiekvienas užsakymas ir jo kaina individualūs. Užpildykite žemiau esančią paklausimo formą ir mes įvertinsime jūsų užsakymą, pateiksime preliminarią paslaugos kainą ir atlikimo terminą.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų tel. numeris (būtina)

  Gaminio matmenys (būtina)
  Ilgis

  Plotis

  Aukštis

  Gaminio paviršiaus medžiaga (būtina)

  Detalus aprašymas

  [recaptcha]

  Smėliavimo paslaugas atlieka įmonė „Smėlio žmonės“.